Servis
Servis
Zákaznická linka

Jsme tu pro Vás

+420 221 511 070info@ergo-pro.cz

Pondělí - Čtvrtek
08:00 - 16:30

Pátek
08:00 - 15:00


Aktuality

  Situace ohledně Sberbank CZ

  Rádi bychom ubezpečili klienty, kteří u nás mají rezervotvorné životní pojištění, že správa těchto cenných papírů není nijak ohrožena současnou mimořádnou situací.

  Čtěte více

  Nové bankovní spojení

  Vážení klienti, vážené klientky, za účelem zvýšení kvality námi poskytovaných služeb máme nového bankovního partnera. Pokud u nás máte sjednané pojištění, upravte si prosím platební údaje u svého platebního příkazu ve prospěch Československé obchodní banky a.s.

  Čtěte více

  S.V. Holding AG je novým vlastníkem společnosti ERGO pojišťovna, a.s.

  Ke dni 4. listopadu 2021 se německá společnost S.V. Holding AG (se sídlem Drážďany, An der Flutrinne 12) stala novým a jediným vlastníkem naší mateřské společnosti ERGO pojišťovna, a.s.

  Čtěte více

  Nespoléhejte se jen na stát. Ani při penzi se nemusíte omezovat. Poradíme vám jak na to

  Důchodcům vyplatila v prosinci vláda jednorázový příspěvek 5000 korun. Jistě to mnohé potěšilo, ale faktem zůstává, že třeba průměrná výše starobních penzí u nás dosahuje jen zhruba poloviny průměrné mzdy. A spoléhat se pouze na stát se nevyplácí ani u jiných typů důchodu, jako je ten invalidní nebo pozůstalostní. Naštěstí ale existují způsoby, jak si může každý zajistit vlastní zdroje, aby se nemusel v penzi omezovat nebo zajistil své blízké. Poradíme vám, jak na to.

  Čtěte více

  Jak ušetřit na autopojištění... nejen v době koronaviru!

  Pandemie koronaviru zásadně změnila to, jak pracujeme, trávíme volný čas nebo nakupujeme. Nejezdíme tolik do kanceláří, méně cestujeme na dovolené do zahraničí, řadě z nás dovážejí nákupy až ke dveřím. To všechno jsou důvody, kvůli kterým dnes někteří najezdí autem mnohem méně kilometrů než dříve. A logicky se ptají: „Když s autem vyjedu z garáže jen občas, můžu ušetřit na jeho pojištění?“ Ano, můžete. Existují tři způsoby, jak to udělat. Ale máme i další tipy, které se při pojištění auta hodí.

  Čtěte více

  Koupili jste, nebo zvažujete nákup nemovitosti? Máme hned tři dobré zprávy

  Koupili jste dům, nebo byt, za který jste letos zaplatili daň z nabytí? Pokud nemovitost vlastníte od prosince 2019 a později, peníze se vám vrátí. A jestli koupi vlastního bydlení teprve zvažujete, můžete tuto daň pustit z hlavy úplně. Jistě vás také potěší, že úrokové sazby hypoték jsou nyní mimořádně nízké, a navíc si budete moct i v příštích letech odečítat zaplacené úroky z daní.

  Čtěte více

  Letní rizika a pojištění. Štěstí přeje připraveným!

  Léto je čas prázdnin a dovolenkových radovánek, ale v těchto měsících se o slovo hlásí ve větší míře i různá rizika, ať už jde o řádění živlů či různé úrazy doma nebo v zahraničí. S následky vám pomůže vypořádat se správě zvolená pojistka. Poradíme vám, na co je dobré si dát pozor. Rádi vám také s výběrem vhodné smlouvy pomůžeme nebo vám zkontrolujeme stávající pojistku.

  Čtěte více

  Tři zásady pro úspěšné investování

  Také jste slyšeli, jak se ceny akcií kvůli koronaviru propadly a teď zase rostou? A třeba váháte, jestli je nyní vhodná doba začít investovat? Pokud s investičním světem teprve začínáte, sepsali jsme pro vás článek, kde vám jasně vysvětlíme, co se v posledních měsících na trzích dělo a co si z toho odnést. Potvrdily se tři pravdy, které v investování platí, a právě na ty se podíváme blíže.

  Čtěte více

  Nejen o financování bydlení v době „pokoronavirové“

  Zatímco se život vrací do běžných kolejí, objevují se nejrůznější ekonomické hrozby. Záleží nám na tom, aby i Vaše finance byly v kondici, a neustále proto monitorujeme aktuální dění. Pokud i Vám tato složitá doba přinesla nějaké finanční komplikace, rádi Vám pomůžeme s jejich řešením. Jsme Vám kdykoli k dispozici.

  Čtěte více

  Koronavirus a finance? Společně to zvládneme

  Opatření, která mají bránit šíření koronaviru, obrátila mnohým z nás život naruby. Přirozeně myslíme na své zdraví, ale stranou nezůstávají ani obavy, jak vývoj ekonomiky ovlivní naše finance. Máme pro vás několik odpovědí na nejčastější otázky, se kterými se nyní setkáváme. Uvidíte, že není důvod pro paniku.

  Čtěte více