Novinky a zajímavosti v ERGO Česká republika

Policistům a hasičům pomohlo ERGO částkou již téměř tři-čtvrtě milionu korun

Vzájemná pomoc je jednou z nejdůležitějších lidských vlastností. Nadace policistů a hasičů – vzájemná pomoc v tísni existuje již 15 let. Pomáhá zlepšit životní podmínky dětí policistů a hasičů, kteří zemřeli při výkonu služby a těžce tělesně postiženým bývalým policistům a hasičům zraněným v souvislosti s výkonem služby, které přibrala do své péče od roku 2005. ERGO pojišťovna, společně s její dceřinou společností ERGO Pro, nadaci pravidelně podporují. Věnovaly jí i v letošním roce finanční dar a to ve výši 58 214 korun. V současné době nadace poskytuje podporu 36 pozůstalým rodinám, ve kterých žije 59 dětí a 43 invalidům. Nepřispívá však jen materiálně, pomáhá také v řešení těžkých životních situací a při výchově dětí „nadační rodiny“.

Nová aplikace Super Zoubek

Nachystali jsme novinku pro naše nejmenší! Ve spolupráci se Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR uvádíme na trh zábavnou aplikaci Super Zoubek, která naučí vaše děti správně si čistit zoubky a ještě je za to odmění!
Navštivte náš mini web www.superzoubek.cz anebo nový FB profil Aplikace Super Zoubek a přesvědčte se, že čištění zubů může být pro děti zábava od rána až do večera!

ERGO pojišťovna opět potvrdila vysokou kvalitu v oblasti komunikace a poradenství, když získala čelní příčky v osmém ročníku soutěže Nejlepší pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje vydavatelství Economia a Hospodářské noviny. V oblasti komunikace u neživotního pojištění obsadila dokonce prvenství, v životním pojištění byla v komunikaci s klientem hodnocena jako druhá nejlepší na trhu. Cílem soutěže je přinést nový přístup srovnání pojišťoven, který je založený na hodnocení klientů, ale také samotného vydavatelství Economia. V celkovém hodnocení klientsky nejpřívětivější životní pojišťovny obsadila ERGO pojišťovna za tento rok 7. příčku a předběhla tak i jiné renomované pojišťovací domy. Opakovaně se tedy potvrdilo, že je v oblasti komunikace, poradenství a v kvalitě vstřícného přístupu na čelních příčkách. Tuto skutečnost ukázal také nedávno provedený průzkum mezi cizinci, který uskutečnila Asociace pro integraci a zdraví cizinců. ERGO zde byla hodnocena jako jednoznačně nejlepší pojišťovna a spokojenost klientů vyhodnocena v oblasti komunikace na neuvěřitelných 98 %.

Kontakt ERGO Pro
ERGO Pro, spol. s r. o.
Vyskočilova 1481/4
140 00 Praha 4
Tel. +420 221 511 070
Fax. +420 221 511 079
Email: info@ergo-pro.cz

Online pojištění